Geomag PANELS

Tato řada stavebnic Geomag Panels má stejně jako řada Geomag Color dlouhé magnetické tyčinky a kuličky,  ale navíc má také plastové výplně – panely. Panely vaše stavby zpevní a zvýší i atraktivnost modelu. Zařazení této řady v celém sortimentu Geomag vidíte na obrázku, patří do skupiny Classic.

Geomag Panels

V nabídce na internetu ještě můžete narazit na stavebnice pod názvem Geomag KIDS Panels. Mají poněkud jiný design obalu a jiný počet dílků. Jde o starší varianty této řady a pomalu z nabídky mizí.

Jako příklad lze uvést Geomag KIDS Panels 190, který byl nahrazen stavebnicí Geomag Panels 180. Ta má o 10 dílků méně, ale barvy  zůstaly stejné – viz tento obrázek.

Geomag Panels dříve a nyní
Vlevo nové provedení (Geomag Panels180), vpravo staré provedení a název (Geomag KIDS Panels 190)

Geomag Panels v různých barvách panelů

V této sérii jsou všechny magnetické tyčinky pouze stříbrné. To, co modelům dodá barevnost, jsou panely – každá stavebnice Panels má jinou kombinaci barev panelů. Číslo udává celkový počet dílků = kuličky + tyčinky + panely.

  • Geomag Panels 44 – červená, žlutá a oranžová barva panelů
  • Geomag Panels 68 – světle modrá, tmavě modrá, zelená
  • Geomag Panels 104 – červená, žlutá a oranžová
  • Geomag Panels 180 – světle modrá, tmavě modrá, zelená

Přehled barev Panels

Pokud již máte doma nějaký Geomag s dlouhými tyčinkami bez panelů, můžete si dokoupit jen samostatné panely. Je to sada JUST Panels 38 (tedy 38 panelů) a obsahuje čtverce, trojúhelníky a pětiúhelníky. Cena je kolem 400 Kč.

JUST Panel 38